Noże zacząłem robić 15 lat temu. Były jakieś wcześniejsze próby, ale w 2008 roku powstały pierwsze w pełni skończone noże. Rok później były już standardowe modele. Pierwszy był EDC, potem Small Hunter, Drop Point i Butchie. Do tej pory było to moje zajęcie dorywcze. Noże tworzyłem  kiedy pozwalał czas i okoliczności. Zmieniało się miejsce powstawania, zmieniało się wyposażenie. Zdobyłem doświadczenie i umiejętności. Ostatnio pandemia i jej konsekwencje w moim prywatnym życiu przerwały na niemal 3 lata moją działalność. W zeszłym roku postanowiłem wrócić.

Wracam, ale zmieniam zasady. Teraz noże będą stanowiły ważny i czasowo znaczący element mojego życia. Co się zmieni? Przede wszystkim regularność tworzenia. Noży będzie więcej. Dużo więcej. Będą stare sprawdzone model i nowe standardowe. Będą też jedynaki – niepowtarzalne. Pojawią się nowe gatunki stali we wszystkich modelach. Noże będą podzielone na grupy, ale szczegóły podam później.

Będą zmiany w warsztacie. Będzie kilka nowych urządzeń już w tym jubileuszowym roku. Jedno z nich już pracuje. Wszystkie inwestycje będą miały dwa cele – poprawić wydajność i podnieść jakość. Planów jest sporo i będą rozciągnięte w czasie.

Będzie też więcej informacji o nożach, o tym co robię i co planuję. O tym jak robię i dlaczego. O tym skąd biorę inspiracje i wiedzę. Co mnie ekscytuje i co chcę Wam przekazać. Będzie więcej AB w internecie. Regularnie.

A w jubileuszowym roku będzie seria starych modeli w topowych materiałach. Wykonana ze szczególną starannością i wykończeniem. Odpowiednio oznakowane noże będą dostępne przez internet i na wystawach.